| Długość: | 1200 mm |
| Wysokość: | 350 mm |
| Szerokość: | 600 mm |
| Szerokość wewnętrzna: | 60 mm |
| Kolor: | Grafit , Szary |
| Materiał: | Beton |
| Ilość miejsc na rowery: | 3 |
| Waga: | 350 kg |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.