Dostępność:Na zamówienie
Koszt wysyłki:od 67,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 67,00 zł
Numer katalogowy:BKPL_1106_BS11G/PL90/OC
Stan magazynowy:
Cena produktu zmienia się w zależności od zakupionej ilości produktów - zobacz szczegóły.
| Wysokość: | 440 mm, 510 mm |
| Szerokość: | 290 mm, 330 mm |
| Głębokość: | 250 mm, 290 mm |
| Pojemność: | 12 L, 26 L |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Polipropylen |
| Pokrywa: | Tak |
| Waga: | 0,55 kg, 1,15 kg |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.