| Długość: | 4550 mm |
| Szerokość: | 500 mm |
| Średnica: | 50 mm |
| Minimalna wysokość: | 830 mm |
| Maksymalna wysokość: | 1100 mm |
| Regulowana długość: | 2070-4550 mm |
| Kolor korpusu: | Szary |
| Kod koloru korpusu: | RAL 7040 |
| Materiał podstawy: | Stal |
| Materiał kół/rolek: | Ocynkowany |
| Nośność sekcie: | 100 kg |
| Waga: | 142 kg |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.