| Wysokość: | 770 mm |
| Szerokość: | 700 mm |
| Głębokość: | 630 mm |
| Wysokość siedziska: | 450 mm |
| Szerokość siedziska: | 480 mm |
| Kolor: | Czarny , Szary |
| Materiał: | Tkanina , Skóra |
| Waga: | 17 kg, 16,5 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.