| Wysokość: | 720 mm |
| Szerokość: | 580 mm |
| Głębokość: | 600 mm |
| Wysokość siedziska: | 350-470 mm |
| Głębokość siedziska: | 450 mm |
| Szerokość siedziska: | 400 mm |
| Kolor: | Rudobrunatny , Beż , Ciemnoszary , Jasny róż , Jasny zielony , Szaroniebieski |
| Kolor stelaża: | Chrom |
| Materiał: | Tkanina |
| Materiał podstawy: | Stal |
| Kompozycja: | 100% Poliester |
| Odporność na ścieranie: | 100000 Md |
| Waga: | 0,01 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.