| Wysokość: | 2000 mm |
| Szerokość: | 400 mm |
| Głębokość: | 550 mm |
| Szerokość wewnętrzna: | 360 mm |
| Głębokość wewnętrzna: | 508 mm |
| Kolor korpusu: | Biały , Brzoza , Czarny , Dąb |
| Kod koloru korpusu: | 8100 SM , 8431 SU , 9420 BS , U 0190 BS |
| Kolor drzwi: | Biały , Brzoza , Czarny , Dąb |
| Kod koloru drzwi: | 8100 SM , 8431 SU , 9420 BS , U 0190 BS |
| Materiał: | Laminat |
| Ilość półek: | 1 |
| Waga: | 51 kg |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.