| Długość: | 1800 mm, 1200 mm, 1400 mm, 1600 mm |
| Wysokość: | 740 mm |
| Szerokość: | 800 mm |
| Grubość blatu: | 25 mm |
| Model: | Prostokątny |
| Kolor blatu: | Brzoza , Biały , Czarny , Dąb |
| Kod koloru blatu: | 9420 BS , 8100 SM , 8431 SU , U 0190 BS |
| Kolor stelaża: | Czarny |
| Kod koloru stelaża: | RAL 9005 |
| Materiał blatu: | Laminat |
| Materiał podstawy: | Stal |
| Podstawa: | Stałe nogi |
| Waga: | 40,7 kg, 31,8 kg, 32 kg, 32,2 kg, 35,1 kg, 38,4 kg |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Certyfikat: | EN 527-1, EN 527-2 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.