| Długość: | 800 mm |
| Szerokość: | 600 mm |
| Minimalna wysokość: | 590 mm |
| Maksymalna wysokość: | 820 mm |
| Grubość blatu: | 22 mm |
| Model: | Prostokątny |
| Kolor blatu: | Biały , Brzoza , Buk |
| Kolor stelaża: | Srebrny , Czarny |
| Kod koloru stelaża: | RAL 9006 , RAL 9005 |
| Materiał blatu: | Laminat |
| Materiał podstawy: | Stal |
| Podstawa: | Stałe nogi |
| Waga: | 13 kg |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Certyfikat: | EN 527-1, EN 527-2, EN 527-3 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.