| Długość: | 750 mm |
| Wysokość: | 1130 mm |
| Szerokość: | 320 mm |
| Wym. platformy (DxS): | 730x275 mm |
| Nośność półki: | 35 kg |
| Odległość między półkami: | 375 mm |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor półki: | Biały |
| Materiał korpusu: | Stal |
| Materiał półki: | Laminat |
| Typ kół: | 4 samonastawne |
| Koła: | Bez hamulca |
| Średnica kół: | 100 mm |
| Bieżnik opon: | Pełna guma |
| Ilość półek: | 3 |
| Waga: | 17 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.