| Wysokość siedziska: | 440-580 mm |
| Głębokość siedziska: | 450 mm |
| Szerokość siedziska: | 470 mm |
| Wysokość oparcia: | 600 mm |
| Nośność: | 110 kg |
| Kolor: | Niebieski , Czarny |
| Materiał: | Tkanina |
| Kompozycja: | 100% Poliester |
| Rekomendowany czas użytkowania: | 8 h |
| Mechanizm: | Synchroniczny |
| Podstawa: | Szary metal |
| Odporność na ścieranie: | 100000 Md |
| Typ kół: | Koła lekkotoczące |
| Waga: | 21,75 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.