| Wysokość siedziska: | 400-510 mm |
| Głębokość siedziska: | 490 mm |
| Szerokość siedziska: | 490 mm |
| Wysokość oparcia: | 590-675 mm |
| Nośność: | 110 kg |
| Kolor: | Czarny , Szary |
| Materiał: | Tkanina |
| Kompozycja: | 70% Wełna/20% Poliamid/5% inne włókna |
| Rekomendowany czas użytkowania: | 8 h |
| Mechanizm: | Synchroniczny |
| Podstawa: | Czarny plastik |
| Odporność na ścieranie: | 100000 Md |
| Typ kół: | Koła samohamowne |
| Waga: | 17,7 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Certyfikat: | EN 1335-2: 2009, EN 1335-1: 2000, EN 1335-3: 2009, DIN 4550:2004 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.