| Wysokość: | 760 mm |
| Szerokość: | 580 mm |
| Głębokość: | 550 mm |
| Wysokość siedziska: | 430 mm |
| Głębokość siedziska: | 440 mm |
| Szerokość siedziska: | 440 mm |
| Kolor stelaża: | Srebrny |
| Kolor siedziska: | Czarny |
| Materiał podstawy: | Aluminium |
| Materiał siedziska: | Polistyren |
| Podłokietniki: | Tak |
| Sztaplowane: | Tak |
| Waga: | 3,2 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.