| Pełna wysokość: | 930 mm |
| Wysokość siedziska: | 460 mm |
| Głębokość siedziska: | 400 mm |
| Szerokość siedziska: | 390 mm |
| Kolor stelaża: | Złoty |
| Kolor siedziska: | Niebieski , Czerwony |
| Materiał podstawy: | Stal |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Waga: | 6,28 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.