| Wysokość siedziska: | 455 mm |
| Głębokość siedziska: | 430 mm |
| Szerokość siedziska: | 410 mm |
| Nośność: | 110 kg |
| Kolor stelaża: | Szary |
| Kolor siedziska: | Niebieski |
| Materiał podstawy: | Stal |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Łączenie: | Tak |
| Waga: | 4,9 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.