| Wysokość siedziska: | 460 mm |
| Głębokość siedziska: | 380 mm |
| Szerokość siedziska: | 410 mm |
| Nośność: | 100 kg |
| Kolor stelaża: | Chrom , Biały , Szary |
| Kolor siedziska: | Oliwkowy , Czarny , Czerwony , Szary |
| Materiał podstawy: | Stal |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Waga: | 6 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.