Dostępność:Dostępny
Koszt wysyłki:od 184,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 184,00 zł
Numer katalogowy:AJ_138043
Stan magazynowy:
| Szerokość: | 1900 mm |
| Wysokość siedziska: | 450 mm |
| Głębokość siedziska: | 510 mm |
| Kolor: | Zielona łąka , Błękit aqua , Jasnoszary , Malinowy , Niebieskofioletowy , Niebieskoszary , Pomarańczowy , Rudobrunatny , Szaroczarny , Zielona alga |
| Kolor stelaża: | Buk |
| Materiał podstawy: | Lite drewno |
| Materiał tapicerki: | Tkanina Repetto |
| Skład: | 100% Poliester |
| Odporność na ścieranie: | 100000 Md |
| Zmywalny: | 60° |
| Ilość miejsc: | 3 |
| Waga: | 63,53 kg |
| Certyfikat: | Möbelfakta |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.