| Głębokość siedziska: | 450 mm |
| Szerokość siedziska: | 430 mm |
| Minimalna wysokość: | 475 mm, 650 mm |
| Maksymalna wysokość: | 600 mm, 900 mm |
| Nośność: | 110 kg |
| Kolor: | Czerwony , Czarny , Niebieski |
| Materiał: | Tkanina |
| Kompozycja: | 70% Polipropylen/30 Wełna |
| Mechanizm: | Premium |
| Podstawa: | Czarny metal |
| Odporność na ścieranie: | 90000 Md |
| Model: | Niskie , Wysoki |
| Waga: | 15 kg, 12 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.