| Wysokość: | 10 mm |
| Szerokość: | 1200 mm |
| Głębokość: | 120 mm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Aluminium |
| Źródło światła: | 40W ściemniająca się dioda LED |
| Żarówka w zestawie: | Tak |
| Lumen: | 2800 Lm |
| Klasa IP: | IP20 |
| Ocena energetyczna: | A+ |
| Waga: | 2,55 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.