| Wysokość: | 750 mm |
| Szerokość: | 340 mm |
| Głębokość: | 340 mm |
| Pojemność: | 60 L |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Stal |
| Typ kół: | 4 samonastawne |
| Średnica kół: | 50 mm |
| Bieżnik opon: | Pełna guma |
| Pokrywa: | Tak |
| Waga: | 10,25 kg |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.