| Długość: | 1000 mm |
| Szerokość: | 800 mm |
| Minimalna wysokość: | 760 mm |
| Maksymalna wysokość: | 1280 mm |
| Nośność: | 100 kg |
| Grubość blatu: | 22 mm |
| Model: | Prostokątny |
| Kolor blatu: | Brzoza , Buk |
| Kolor stelaża: | Srebrny |
| Kod koloru stelaża: | RAL 9006 |
| Materiał blatu: | Laminat |
| Materiał podstawy: | Stal |
| Podstawa: | Regulowane elektrycznie |
| Waga: | 37,4 kg, 37,3 kg |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.