| Długość: | 1500 mm, 1200 mm, 2000 mm |
| Szerokość: | 1200 mm, 1000 mm |
| Grubość: | 2 mm |
| Kolor: | Transparentny |
| Materiał: | Poliwinyl |
| Spód: | Bez kolców |
| Waga: | 7 kg, 10 kg, 5 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.