Dostępność:Dostępny
Koszt wysyłki:od 356,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 356,00 zł
Numer katalogowy:AJ_23565
Stan magazynowy:
Kod EAN:2
| Długość: | 1500 mm, 2000 mm |
| Szerokość: | 800 mm |
| Minimalna wysokość: | 980 mm |
| Maksymalna wysokość: | 1180 mm |
| Nośność: | 200 kg |
| Kolor blatu: | Dąb |
| Kolor stelaża: | Jasnoszary |
| Kod koloru stelaża: | RAL 7035 |
| Materiał blatu: | Panel dębowy |
| Materiał podstawy: | Stal |
| Typ kół: | 2 koła stałe, 2 samonastawne |
| Podstawa: | Regulacja ręczna |
| Średnica kół: | 160 mm |
| Bieżnik opon: | Pełna guma |
| Waga: | 59,4 kg, 70,1 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Koła: | Z hamulcem |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.