| Wysokość: | 450 mm |
| Szerokość: | 441 mm |
| Głębokość: | 603 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 253 mm |
| Szerokość wewnętrzna: | 330 mm |
| Głębokość wewnętrzna: | 518 mm |
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | Stal |
| Typ zamka: | Zamek na klucz |
| Waga: | 64 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Certyfikat: | NT Fire 017, 60P |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.