| Wysokość: | 335 mm, 415 mm, 545 mm |
| Szerokość: | 1200 mm, 800 mm |
| Głębokość: | 1200 mm, 800 mm |
| Pojemność: | 253 L, 216 L, 222 L |
| Kolor: | Niebieski |
| Kod koloru: | RAL 5005 |
| Materiał: | Stal |
| Poziom: | Tak |
| Ilość beczek: | 4 , 1 , 2 |
| Waga: | 86,3 kg, 55,6 kg, 69,5 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.