| Długość: | 1000 mm |
| Wysokość: | 270 mm |
| Szerokość: | 700 mm |
| Wym. platformy (DxS): | 1000x700 mm |
| Nośność: | 200 kg |
| Kolor korpusu: | Niebieski |
| Kod koloru korpusu: | RAL 5010 |
| Kolor półki: | Czarny |
| Kod koloru półki: | RAL 5010 |
| Materiał korpusu: | Stal |
| Materiał półki: | MDF |
| Typ kół: | 2 koła stałe, 2 samonastawne |
| Koła: | Bez hamulca , Z hamulcem |
| Średnica kół: | 200 mm |
| Format otworu: | 105x75-80 mm |
| Bieżnik opon: | Pełna guma |
| Waga: | 22 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wyposażenie: | Platformy |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.