Dostępność:Na zamówienie
Koszt wysyłki:od 67,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 67,00 zł
Numer katalogowy:BKPL_1629_PLSS400/36
Stan magazynowy:
Cena produktu zmienia się w zależności od zakupionej ilości produktów - zobacz szczegóły.
| Wysokość siedziska: | 580-770 mm |
| Nośność: | 110 kg |
| Kolor: | Burgund , Beżowoszary , Ciemnoszary , Niebieskoszary , Turkusowy |
| Materiał: | Tkanina |
| Skład: | 100% Poliester Trevira CS |
| Oparcie: | Bez oparcia |
| Podstawa: | Chrom |
| Odporność na ścieranie: | 100000 Md |
| Waga: | 9,2 kg |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.