| Wysokość: | 2200 mm |
| Szerokość: | 480 mm |
| Głębokość: | 380 mm |
| Kolor słupka: | Antracyt , Biały |
| Kolor podstawy: | Antracyt |
| Materiał słupka: | Stal |
| Materiał podstawy: | Beton |
| Waga: | 15,5 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.