| Długość: | 860 mm, 620 mm |
| Szerokość: | 410 mm, 420 mm |
| Nośność: | 300 kg |
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał: | Stal |
| Typ kół: | 4 samonastawne |
| Średnica kół: | 125 mm |
| Bieżnik opon: | Pełna guma |
| Waga: | 7 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.