| Długość: | 2000 mm |
| Szerokość: | 1200 mm |
| Minimalna wysokość: | 630 mm |
| Maksymalna wysokość: | 1280 mm |
| Nośność: | 130 kg |
| Grubość blatu: | 19 mm |
| Model: | Prawe |
| Kolor blatu: | Buk , Brzoza |
| Kolor stelaża: | Czarny , Srebrny |
| Kod koloru stelaża: | RAL 9005 , RAL 9006 |
| Materiał blatu: | Fornir |
| Materiał podstawy: | Stal |
| Podstawa: | Regulowane elektrycznie |
| Waga: | 63 kg, 67,08 kg |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.