| Długość: | 1200 mm |
| Wysokość: | 720 mm |
| Szerokość: | 700 mm |
| Kolor blatu: | Czarny |
| Kolor stelaża: | Aluminium |
| Materiał blatu: | Polistyren |
| Materiał podstawy: | Aluminium |
| Waga: | 17,9 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.