| Wysokość: | 450 mm, 220 mm, 550 mm, 800 mm |
| Szerokość: | 300 mm |
| Głębokość: | 100 mm |
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | Stal |
| Grubość blachy korpusu: | 1,8 mm |
| Grubość blachy drzwi: | 3 mm |
| Ilość haczyków: | 48 , 100 , 150 , 22 |
| Typ zamka: | Zamek elektroniczny |
| Waga: | 9 kg, 11 kg, 14 kg, 5 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.