| Długość: | 210 mm |
| Wysokość: | 60 mm, 39 mm, 50 mm |
| Kolor: | Transparentny |
| Materiał: | Plastik |
| Funkcja: | Bez powierzchni magnetycznej |
| Waga: | 0,03 kg, 0,02 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.