| Wysokość: | 120 mm |
| Szerokość: | 206 mm |
| Regulowana długość: | 1000-1800 mm |
| Kolor: | Biały , Czarny , Srebrny |
| Materiał: | Aluminium |
| Waga: | 3 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.