| Długość: | 700 mm |
| Wysokość: | 500 mm |
| Szerokość: | 700 mm |
| Model: | Prostokąt |
| Kolor blatu: | Dąb , Biały , Brzoza , Czarny |
| Kod koloru blatu: | 8431 SU , 8100 SM , 9420 BS , U 0190 BS |
| Kolor stelaża: | Biały |
| Kod koloru stelaża: | RAL 9016 |
| Materiał blatu: | Laminat |
| Materiał podstawy: | Stal |
| Waga: | 9 kg, 14,1 kg |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.