| Wysokość: | 535 mm |
| Szerokość: | 350 mm |
| Głębokość: | 210 mm |
| Pojemność: | 25 L |
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | Stal |
| Waga: | 4,75 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.