| Średnica: | 600 mm |
| Wysokość siedziska: | 420 mm |
| Głębokość siedziska: | 600 mm |
| Kolor: | Ciemnoszary , Błękit sky , Czarny , Czerwony , Jasnoszary , Limonkowy , Morski , Niebieskofioletowy , Rudobrunatny , Zielony mech |
| Kolor stelaża: | Chrom |
| Materiał podstawy: | Rura stalowa |
| Materiał tapicerki: | Tkanina Medley |
| Kompozycja: | 100% Poliester |
| Zmywalny: | 60° |
| Waga: | 7,77 kg |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.