| Długość: | 480 mm |
| Wysokość: | 240 mm |
| Szerokość: | 350 mm |
| Pojemność: | 32 L |
| Wysokość wewnętrzna: | 230 mm |
| Szerokość wewnętrzna: | 320 mm |
| Długość wewnętrzna: | 450 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Polipropylen |
| Ilość /opakowanie: | 10 |
| Waga: | 8,5 kg |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.