| Długość: | 1600 mm |
| Szerokość: | 800 mm |
| Minimalna wysokość: | 630 mm |
| Maksymalna wysokość: | 1280 mm |
| Nośność: | 130 kg |
| Grubość blatu: | 19 mm |
| Model: | Prostokątny |
| Kolor blatu: | Biały , Brzoza , Buk |
| Kolor stelaża: | Srebrny , Czarny |
| Kod koloru stelaża: | RAL 9006 , RAL 9005 |
| Materiał blatu: | Laminat |
| Materiał podstawy: | Stal |
| Podstawa: | Regulowane elektrycznie |
| Waga: | 54 kg |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Certyfikat: | ISO 21016:2007, EN 527-1, EN 527-2 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.