| Wysokość: | 1500 mm, 1900 mm |
| Szerokość: | 575 mm, 1000 mm |
| Głębokość: | 500 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 1484 mm, 1894 mm |
| Szerokość wewnętrzna: | 550 mm, 970 mm |
| Głębokość wewnętrzna: | 450 mm, 465 mm |
| Kolor: | Szary |
| Kod koloru: | RAL 9002 |
| Materiał: | Stal |
| Grubość blachy korpusu: | 3 mm |
| Ilość półek: | 3 , 4 |
| Typ zamka: | Zamek na klucz , Zamek elektroniczny |
| Waga: | 109 kg, 128 kg, 147 kg, 170 kg, 215 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.