| Wysokość: | 450 mm, 230 mm |
| Szerokość: | 350 mm, 450 mm |
| Głębokość: | 400 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 423 mm, 203 mm |
| Szerokość wewnętrzna: | 345 mm, 445 mm |
| Głębokość wewnętrzna: | 350 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Stal |
| Typ zamka: | Odcisk palca |
| Waga: | 23 kg, 16 kg |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.