| Wysokość: | 770 mm |
| Szerokość: | 1780 mm |
| Głębokość: | 630 mm |
| Wysokość siedziska: | 420 mm |
| Głębokość siedziska: | 500 mm |
| Szerokość siedziska: | 1550 mm |
| Kolor: | Szary , Czarny |
| Materiał siedziska: | Tkanina , Skóra |
| Waga: | 43 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.