| Długość: | 2750 mm |
| Wysokość: | 950 mm |
| Głębokość: | 1000 mm |
| Wysokość siedziska: | 230 mm |
| Głębokość siedziska: | 770 mm |
| Wysokość oparcia: | 740 mm |
| Kolor: | Szary |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Materiał korpusu: | Technorattan |
| Materiał siedziska: | Poliester |
| Waga: | 52 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.