| Długość: | 395 mm |
| Wysokość: | 310 mm |
| Szerokość: | 270 mm |
| Pojemność: | 25 L |
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | Polipropylen |
| Sztaplowane: | Nie |
| Sztaplowanie: | Tak |
| Waga: | 0,7 kg |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.