| Wysokość: | 750 mm |
| Szerokość: | 1900 mm |
| Głębokość: | 930 mm |
| Wysokość siedziska: | 440 mm |
| Głębokość siedziska: | 600 mm |
| Szerokość siedziska: | 1720 mm |
| Kolor: | Szary , Antracyt , Ciemnoniebieski , Łososiowy , Taupe , Żółty |
| Kolor stelaża: | Chrom |
| Materiał: | Tkanina |
| Materiał podstawy: | Stal |
| Skład: | 54,9% Poliester / 38,5% Akryl / 6,6% Wiskoza |
| Odporność na ścieranie: | 25000 Md |
| Waga: | 48,5 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.