| Wysokość: | 1500 mm, 2000 mm |
| Szerokość: | 900 mm |
| Głębokość: | 410 mm |
| Nośność: | 100 kg |
| Kolor: | Jasnoszary |
| Kod koloru: | RAL 7035 |
| Model: | Jednostronny |
| Waga: | 8,9 kg, 14 kg |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Nośność: | 100 kg |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.