| Wysokość: | 1000 mm |
| Szerokość: | 700 mm |
| Pełna wysokość: | 1210 mm |
| Kolor: | Biały , Czarny , Czerwony , Niebieski , Szary |
| Materiał: | Stal |
| Waga: | 15,5 kg, 15,35 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.