| Wysokość: | 1100 mm |
| Średnica: | 800 mm |
| Model: | Okrągły |
| Kolor blatu: | Szary |
| Kolor stelaża: | Ciemnoszary |
| Materiał blatu: | Polietylen HD |
| Materiał podstawy: | Stal |
| Podstawa: | Składany |
| Składalność: | Tak |
| Waga: | 9 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.