| Długość: | 1800 mm |
| Wysokość: | 900 mm, 750 mm |
| Szerokość: | 740 mm |
| Model: | Prostokątny |
| Kolor: | Brzoza |
| Materiał: | Lite drewno |
| Podstawa: | Stałe nogi |
| Waga: | 53 kg, 52,6 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.