| Długość: | 900 mm, 1200 mm |
| Szerokość: | 600 mm |
| Minimalna wysokość: | 916 mm |
| Maksymalna wysokość: | 1972 mm |
| Kolor stelaża: | Galwanizowany |
| Materiał blatu: | Płyta pilśniowa |
| Materiał podstawy: | Stal |
| Ilość łącznie pojemników: | 49 , 70 |
| Moduł: | Podstawowy |
| Waga: | 39,88 kg, 49,94 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Certyfikat: | BGR 234 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.