| Minimalna wysokość: | 480 mm, 550 mm |
| Maksymalna wysokość: | 670 mm, 810 mm |
| Kolor siedziska: | Czarny |
| Materiał: | Poliuteran |
| Podstawa: | Czarny plastik |
| Model: | Niskie , Wysoki |
| Waga: | 7 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.